קצת עלינו...

פייס בורד עשוי מחומרים איכותיים ביותר, ומתאים למגוון רחב של סגנונות סרף סקט,קארביג,קרוזינג, ריקוד, שיוט, פריסטייל ועוד.

הדגמים שלנו מיועדים לסקייטרים מתחילים ומתקדמים. מושלם עבור מי שזה הלוח הראשון שלהם וגם למי שרוצה לקחת את הנסיעה לשלב הבא. חברת פייס מעניקה אחריות לשנה על כול בעיה או תקלה שתצוץ ,אנחנו פה לשירותכם

אנו מקדמים את ערכי השלום, החופש, השוויון והרגישות האקולוגית, ומקימים קהילה של מחליקים שוחרי שלום וכבוד הדדי בכל רחבי העולם.

המותג הושק בגרמניה 2017 בתערוכת האקסטרים השנתית במינכן, ISPO ובאמסטרדם.

חשוב לנו להיות נגישים לכל סגנון במחיר הנמוך ביותר, האיכותי ביותר והשירות האישי ביותר שיש, על מנת לבנות קהילה בינלאומית היוזמת מפגשים חברתיים ברחבי עולם הסקטבורד בדגש על סרף סקט, משפחה עם ערכים של שלום, שוויון, שלווה ואהבה, אחד כלפי השני וכלפי הסביבה.

גולשי הסקייטבורד מתקדמים למאסטר-פיס:

Peace Boards

הסקייטבורד, התופעה הבינלאומית שחורכת את הכבישים ואת הרשת כבר עשרות שנים, לא מפסיקה לחדש ולהפתיע. הכול התחיל בקהילת גולשי הגלים בסנטה ברברה קליפורניה, בשנות ה-60′ ובים שטוחהגולשים שרצו להמשיך להתאמן, לשפר את היציבות ולבצע תרגילים שונים באופן שמדמה את חוויית גלישת הגלים, גם כשאין תנאי גלישה, אלתרו לוח עץ עם צירים גמישים וגלגלי חמר פרימיטיביים שהוצמדו אליו וכך נולד הסקייטבורד הראשון בעולם וכל השאר היסטוריה

מטרנד חולף לקאמבק מתגלגל

עד מהרה טרנד הסקייטבורד התחל לצבור אוהדים בתחרויות דאוןהיל ופריסטייל אך תוך מספר שנים ההתלהבות פחתה בעקבות פציעות רבות של גולשים שנבעו מרמת הבטיחות הנמוכה שהציעו גלגלי החרס והיעדר אמצעי מיגון ראויים. גלגלי הפוליאוריטן שפותחו מאוחר יותר, הובילו לקאמבק אדיר, המתגלגל בעוצמה עד היום.

 

עם השנים, הפך הסקייטבורד לפלטפורמה טכנולוגית סופר מתקדמת, המאפשרת לכם לבצע תמרונים מרהיבים אבל מעבר לכך, הסקייטבורד הפך לסמל לפעילות אתגרית, המחברת אנשים זה לזה, ללא הבדל דת, גזע ומין וזה הבסיס עליו צמח מותג הסקייטבורדים Peace, אשר לקח את רעיון החופש והשוויון צעד אחד גדול קדימה.

Peace Boards – כשחדשנות ולייפסטייל נפגשים

מותג הסקייטבורדים Peace הושק בגרמניה ב-2017 ומאז הוא נחשב ל-Master piece בתחומו שזוכה לקהילה מגובשת של גולשים המחוברים לערכי המותג: שלום, חופש, שוויון, כבוד הדדי ומודעות אקולוגית.

הסקייטבורדים של Peace מציעים שילוב מושלם של תכנון חדשני, חומרים מתקדמים ואיכותיים, עיצוב מרהיב, לייפסטייל והתאמה מושלמת למגוון רחב של סגנונות: סרף סקייט, קארבינג, קרוזינג, ריקוד, שיוט, פריסטייל ועוד.
בזכות הקולקציה הרחבה והמחירים הנגישים שמחכים לכם באתרPeace , כל גולש, מתחיל, מתקדם, מקצוען, צעיר, מבוגר, גבר או אישה, מוצא ב– Peace מענה מושלם לצרכיו ולרמתו.

Peace Boards – מותג שהוא קהילה

כסקייטרים של Peace תהיו חלק מקהילת גולשים בינלאומית שעורכת מפגשים חברתיים בכל רחבי העולם. עד מהרה תגלו שערכי המותג באים לידי ביטוי גם במערך השירות שעומד לרשותכם בזמינות מלאה, במשלוח חינם, במדיניות החזרה נוחה ובאחריות המספקת לכם את כל ה– of mind Peace שאתם צריכים.